Jozo
Ke komu se můžete ještě připojit?  
Jozo Olga Jami
 
Ke komu se můžete ještě připojit?Blondýny jsou hloupý, šprtky brejlatý
 

Jožo: A Jami, znáš ten o blondýnkách? Proč se blondýna plazí v obchoďáku po zemi? Hledá nízké ceny. ..přichází Olga….

Olga: Ahoj, co tady řešíte?

Jožo: No tebe přeci.

Olga: Jak to?

Jožo: Myslíš, že jsou blondýny hloupější než tmavovlásky? Nám to připadá, že jo! Když si vybavím blondýny, který znám, a tmavovlásky, vyjde mi to jasně ve prospěch černovlásek.

Olga: Co je to za pitomý počty? Copak barva vlasů něco mění na inteligenci? Vůbec nechápu, kde se tyhle vtipy a názory berou! Zrovna od vás bych čekala něco inteligentnějšího!!!

Jami: No na druhou stranu se podívej kolem sebe! Když jdeš nějakým obchoďákem, kolik těch zmalovanejch holek s obrovskýma taškami v rukou jsou blondýny! Navíc já kromě tebe neznám skoro žádnou, se kterou se dá normálně pokecat! To je nějaký divný, ne?

Olga: Ale vždyť je to jenom o tom, co se nosí. Až poletí černá barva, budou out zase všechny černovlásky! To je přeci blbost!

Jami: Ale ne všechny blondýny! Jenom ty obarvený a zmalovaný jsou pitomý!

Olga: No tak to sorry, to bych se urazila! Jestli mezi ně počítáš i mě!?

Jami: Ale ne, ty jsi samozřejmě výjimka!

Jožo: A výjimka potvrzuje pravidlo!:-)

Olga: No to je super, to si stejně tak můžete myslet, že všechny brejlatý jsou šprtky, šampóni jsou teplouši a já nevím co ještě. A když tomu náhodou někdo neodpovídá, tak je prostě výjimka. To je trochu primitivní, ne? Navíc na to vždycky doplatí nejvíc ty, kterých se to netýká! To je strašně nespravedlivý! Tak se všichni obarvíme, sundáme si brejle a můžeme se pobít..

Jožo: Ježíííš, vždyť to byl jen fór…

Olga: Já vím, ale mě to už fakt štve….To mám chodit neupravená a hnusná jenom kvůli tomu, aby si o mně někdo nemyslel, že jsem blbá!!??


A jedeme dál
 
 
 
See this page in English