Suong
Suong  
Rodina Náboženství Jídlo Jazyk Kamarádi Koníčky Plány Trable
 Víkendy trávím v kině a nad učením... někdy si s kamarádkama ze třídy uděláme výlet do centra, omrknout výlohy a tak. Mám slíbeno, že když se mi povede vysvědčení, pojedu s kamarádkama na výlet k jedné z nich na chalupu. Jako jenom my holky, což bude pro mě (vyjma škol v přírodě a lyžáku, ale tam byli učitelé) úplně první volno bez rodičů. happy1

Občas se taky pořádají různé „komunitní akce“, to znamená, že jsou určené hlavně pro Vietnamce, tak například různé koncerty, slavíme společně různá výročí, pořádají se výstavy třeba fotografií z Vietnamu, ale i různé sportovní zápasy a tak. O prázdninách mě naši posílají za babičkou, tetičkami, strýčky a bratranci a sestřenicemi do Vietnamu. Je to tam moc pěkné, ale zároveň dost jiné než tady.

Volný čas trávím na kurzu francouzštiny, ale často také musím pomáhat rodičům. Můj tatínek podniká, zařídil si takovou malou asijskou restauraci, ale musím říct, že mě to hodně baví. Zajímá mě móda, asi jako každou holku. Chtěla bych se naučit vykládat tarotové karty.

  Přejít na mapu
 
 
 
See this page in English