Ali
Ali  
Rodina Náboženství Jídlo Jazyk Kamarádi Koníčky Plány Trable
 Daniel je v pohodě, ale občas mě trochu štve, jak se vytahuje tím, jaký má svaly.

S Timem si fakt rozumim, myslim, že by to mohl bejt ten pravej kamarád na tu mojí vysněnou cestu do Afriky. Jenom je škoda, že je tak často o víkendu pryč a přes týden má volejbal a tak, takže se vidíme docela málo.

Jami je fakt chytrej kluk a je s ním sranda. A jak rychle se naučil češtinu, to jsem nevěřil.

S Jožem máme spoustu společnejch zájmů a kromě těch on má ještě spoustu jinejch, je fakt neuvěřitelný, jak to všechno zvládá … určitě bych ho s sebou taky chtěl na tu mojí cestu do Afriky.

S Magdou jsme minulý rok v létě hráli na výletě u ohně na kytaru a bylo to uplě super, vůbec jsem nevěděl, že umí tak dobře hrát, a taky mi pak zahrála písničku, co sama složila, a musim říct, že je vážně super! Docela se mi začala líbit, ale je trochu šprtka.

Olga toho moc nenamluví, ale když něco řekne, tak většinou trefí hřebík přímo na hlavičku.

Suong jsem pozval na výlet se skautem, že by třeba mohla děckám trochu vyprávět o Vietnamu a buddhismu a sama zkusit, jaký je spaní pod stanem, ale rodiče jí to nedovolili, asi to má doma docela těžký.

Andrea je dobře střelená, taková správně od rány, a když začne tancovat, tak je k nezastavení, ale on by jí nikdo ani zastavovat nechtěl, protože je to prostě skvělá podívaná.

Pavla je docela drsná, znám jí akorát přes Tima, je zvláštní, fakt není hloupá, ale má občas divný názory.

  Přejít na mapu
 
 
 
See this page in English